O nas

        Salon mody męskiej Dino Salvani w Ostrowcu Świętokrzyskim swoją ofertę kieruję do mężczyzn dbających o swój wizerunek i wiedzących jak ważne jest pierwsze wrażenie.

        Znając światowe trendy w dziedzinie stylizacji, proponujemy Ci wyjątkową i nowoczesną kolekcję mody męskiej, która już od pierwszej chwili robi wrażenie. Dino Salvani to kreowanie nowego wizerunku współczesnego mężczyzny. Nasze wyroby są zróżnicowane stylistycznie i każdy mężczyzna znajdzie u nas odpowiedni strój, stosowny do wieku, gustu i upodobań, tak klasycznych jak i awangardowych. Dbałość o najwyższą jakość materiałów i nowoczesne wzornictwo, zapewnia naszym Klientom dobre samopoczucie i pewność siebie w wielu sytuacjach.

        Profesjonalny personel pomoże męskie marzenia ubrać w najlepsze garnitury, marynarki, kurtki, koszule, krawaty, akcesoria... Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu mody męskiej w Galerii Ostrowiec przy ul. Mickiewicza 30 w Ostrowcu Świętokrzyskim (www.galeriaostrowiec.pl).
Garnitur
Nasz marynarki cechuje bardzo wysoka jakość wykonania, duży wybór kolorystyczny i fasonowy. Nowoczesne wzory typu casual oraz typu biznes tworzą szeroki wybór.
Posiadamy modne garnitury taliowane typu slim oraz klasyczne w bogatym wyborze stylistycznym i wielu rozmiarach.
Posiadamy w ofercie: krawaty, czapki, spinki mankietowe, paski, paszetki, butonierki, szaliki, szelki, fulary, muszniki, pasy smokingowe, pokrowce...